osztályprogram

Kertészkedtünk – Foglalkoztató 3. csoport

A 2023/2024-es tanévben csoportunk tervbe vette a levendula-fűszernövény kert megvalósítását. Tanulmányi kirándulás keretében október elején eljutottunk az újtelepi kertészetbe. A kertészetben Simonné Cseri Andrea nagy szakértelemmel tájékoztatást nyújtott a csoport számára a levendula gondozásával kapcsolatos teendőkről.

A kertészetbe való kijutásban segítségünkre volt Vajnár Rózsa Kinga édesapja, Vajnár Ferenc. Köszönjük önkéntes munkájukat, segítségüket.

Október 4-én délután elkészültek iskolánk udvarában a szükséges talajelőkészítő munkák. A munkálatokat Németh Béla, csoportunkba járó fiú édesapja végezte, aki rotációs kapával megművelte kis kertünket. A levendula palánták beszerzéséhez a gyerekek szülei járultak hozzá.

Mindannyiuknak köszönjük segítő, támogató munkájukat!

Pfefferné Élő Viktória – foglalkoztató 3. csoportvezető

A kertészetbe való kijutásban segítségünkre volt Vajnár Rózsa Kinga édesapja, Vajnár Ferenc. Köszönjük öndfdskéntes mudfájukat, segítségüket.

Október 4-én délután elkészültek iskolánkban a szükséges talajelőkészítő munkák. A munkálatokat Németh Béla, csoportunkba járó fiú édesapja végezte, aki rotációs kapával megművelte kis kertünket. A levendula palánták beszerzéséhez a gyerekek szülei járultak hozzá.Mindannyiuknak köszönjük segítő, támogató munkájuka

ECOSYSTEM

Positive growth.

Nature, in the common sense, refers to essences unchanged by man; space, the air, the river, the leaf. Art is applied to the mixture of his will with the same things, as in a house, a canal, a statue, a picture.

But his operations taken together are so insignificant, a little chipping, baking, patching, and washing, that in an impression so grand as that of the world on the human mind, they do not vary the result.

The sun setting through a dense forest.
Wind turbines standing on a grassy plain, against a blue sky.
The sun shining over a ridge leading down into the shore. In the distance, a car drives down a road.

Undoubtedly we have no questions to ask which are unanswerable. We must trust the perfection of the creation so far, as to believe that whatever curiosity the order of things has awakened in our minds, the order of things can satisfy. Every man’s condition is a solution in hieroglyphic to those inquiries he would put.

Szóljon hozzá

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük