rendezvények,  Sportélet

Értünk futott a város!!!!

2024. május 18-án  a „Jót fut a város!” program keretében a rendezvény bevételét iskolánknak ajánlotta fel  a Jót szívből csapata. Mindig öröm részt venni olyan rendezvényen, ami sok embert mozgat meg és jótékony célt is szolgál. Végtelenül hálásak vagyunk, hogy ez a jótékonyság most felénk, a Móra Ferenc Általános Iskola és tanulói felé irányul. A Jót, Szívből – Dunaújvárosért csapata hihetetlen energiával, odafigyeléssel szervezte a rendezvényt és gondoskodott arról, hogy olyan segítséget nyújtsanak nekünk, amire igazán szükségünk van. A támogatásuk jóvoltából az iskolánkba járó, nehezített kommunikációval élő gyermekek kapnak speciális fejlesztő eszközöket, melyek könnyebbé teszik számukra a tanulást, a hétköznapokban való boldogulást.
Mi is ott voltunk, gyerekek, szülők, pedagógusok – ki futva, ki gyalogosan, ki egyszerűen „csak” szurkolóként. Köszönjük Petrás Gábornak és csapatának! Köszönjük Mindenkinek

Alpekné Major Valéria

Szóljon hozzá

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük