Vármegyei Komplex Verseny

  1. április 2-án Székesfehérváron rendezték meg a Vármegyei SNI Komplex Versenyt, amelyen iskolánkat Koszorús Regina, Nagy Vivien és Schneider Jázmin képviselte.

Tanulóink nagy lelkesedéssel, felkészülten és ügyesen vettek részt a megmérettetésen, ahol tudásukról, kitartásukról és együttműködésükről is tanúbizonyságot tettek. A verseny során szép teljesítményt nyújtottak, ennek eredményeként pedig a 2. helyezést érték el.

Nagyon büszkék vagyunk rájuk, eredményükkel iskolánk jó hírnevét öregbítették. Szívből gratulálunk Koszorús Reginának, Nagy Viviennek és Schneider Jázminnak a kiváló szerepléshez.